ENKOMP Bielsko-Biała to serwis komputerów i laptopów, wykonanie stron i sklepów internetowych, obsługa informatyczna firm, reklama w internecie, monitoring cctv.

naprawa laptopa Bielsko

Serwis komputerowy
i naprawa laptopów
oddziały w miastach

Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn

tel. 604 667 986

Kozy, Bujaków, Wilamowice

tel. 604 667 986

Czechowice-Dziedzice, Ligota

tel. 604 667 986

Kęty, Andrychów, Porąbka

tel. 500 734 604

« powrót

Przeczytaj artykuł

Usuń wirusa samodzielnie

Pracując na komputerze może zdarzyć się sytuacja, gdy nagle nastąpi awaria oprogramowania. Najczęściej podczas surfowania po internecie lub instalowania oprogramowania z niepewnego źródła, włożeniu pendrivea. Oczywiście wszystko to nie mając zainstalowanego oprogramowania antywirusowego lub nawet mając takie oprogramowanie zainstalowane! Mówimy w tym momencie oczywiście o wirusach, które właśnie zainfekowały Twój komputer.

strony intenretowe bielsko Nowoczesna strona internetowa dla osób przeglądających ją czyli Twoich klientów musi spełniać kilka podstawowaych warunków, wśród nich wymienić możemy web usability czyli uzyteczność, która musi być na najwyższym poziomie. Treść, która musi zostać odpowiednio dobrana, pozwalająca na szybkie trafienie do meritum oraz należy ją skonstruować, tak aby zapewniła nam jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Sam wygląd strony internetowej jest drugorzędny, gdyż zawsze treść i sens są najwazniejsze, jednak odgrywa on bardzo istotną rolę w odbiorze. Nowoczesny wygląd, prostota, estetyka i elegancja charakteryzują nowoczesne strony internetowe. Odpowiedni dobór kolorów w zależności od treści strony interentowej to również kluczowy element jej wyglądu. Kazda osoba odwiedzająca stronę internetową powinna czuć się komfortowo przeglądając informację o firmie, Państwa ofertę, aż do wybrania bezpośredneigo numeru telefonu kotnaktowego do Państwa lub zainicjowania kontaktu elektronicznego, co jest celem naszej strony internetowej. odpowiednia konstrukcja i zaprojektowanie przekłada się na wysoki współczynnik konwersji czyli ilość odwiedzin i wzrastajaca liczba sprzedanych produktów lub usług.

Trendy, które pojawiają się w internecie z roku na rok wymuszją dostosowanie naszych aplikacji do światowych rozwiązań. Dziś obserwujemy rozwój portali społecznościowych skupionych tematycznie, które bardzo często są integrowane z naszymi stronami internetowymi. Multimedia, grafika, nasi znajomi, muzyka, filmy online to szereg możliwości udostepnianych przez ogólnoświatowe serwisy internetowe. Jest to potężna broń, której mozemy użyć i zskać wiele na korzystaniu z popularnych sociali. Polecamy czerpać z serwisów intenretowych udostepniających ciekawe możliwości tyle na ile to możliwe.

Pamietajmy, aby nasze strony internetowe były dobrze wukonane technicznie, ładnie się prezentowały, posiadały ciekawą treść wtedy internet będzie pięknięjszy.

autor: www.enkomp.pl