www.enkomp.pl - serwis laptopów i komputerów, strony i sklepy internetowe, obsługa informatyczna firm, monitoring cctv.

obsługa informatyczna serwis komputerowy informatyka dla firm sieci komputerowe oprogramowanie tworzenie programów

www.enkomp.pl - Systemy GPS, monitorowanie pojazdów

Globalny System Pozycjonowania GPS stosowane są do zabezpieczania mienia oraz zwiększenia bezpieczeństwa osób. Oferowane przez nas rozwiązania to urządzenia i system działający w oparciu o GPS, pozwalający na kontrolę pojazdów mechanicznych. Sytem jest montwany w samochopdach osobowych prywatnych oraz firmowych, we flotach pojazdów, w pojazdach i maszynach budowlanych oraz innych przenośnych sprzętach.

Całość systemu pozycjonowania GPS składa się ze sprzętu instalowanego w docelowych urządzeniach, któe mają być monitorowane, oraz z systemu informatycznego klient-serwer, który pozwala nam na realizowanie operacji monitorowanai sprzętu. Na bierzaco wdrażamy nowe rozwiązania usprawniające działanie całego systemu oraz pozostajemy w kontakcie z producentami odbiorników GPS, dzięki czemu znamy nowości i aktualne trendy na rynku.

Nasza firma zajmuje się również obsługą serwisową, narawą odbiorników GPS. Cała oferta serwisu naigacji GPS oraz aktualizacji legalnych map znajduje się na stronie serwisu sprzetu pod linkiem www.enkomp.pl/serwis/naprawa-urzadzen-mobilnych-pda-nawigacji.html. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naprawy, serwisu i aktualizacji urządzeń GPS przenośnych oraz montowanych pojazdach.