www.enkomp.pl - serwis laptopów i komputerów, strony i sklepy internetowe, obsługa informatyczna firm, monitoring cctv.

obsługa informatyczna serwis komputerowy informatyka dla firm sieci komputerowe oprogramowanie tworzenie programów

www.enkomp.pl - Automatyka przemysłowa, Rozwiązania dla przemysłu, Sterowanie, Utrzymanie ruchu, Maszyny przemysłowe, Sterowniki PLC

Automatyka przemysłowa i utrzymanie ruchu to elementy oferty obsługi technicznej naszej firmy. Zajmujemy się pracami związanymi z komputerami przemysłowymi, sterownikami starszych i nowszych generacji. Rozwiązujemy problemy na linii produkcyjnej oraz w oprogramowaniu sterującym. Ofertę obsugi automatyki przemysłowej traktujemy jako rozszerzenie naszej oferty podstawowej. Dostarczamy sprzęt komputerowy do zarządzania maszynami i procesami produkcji, w tym komputery klienckie, serwery, sprzęt sieciowy, elementy sieci przemysłowych i inne podzespoły będące w użyciu w trudnych warunkach przemysłowych. Sprzet jest dobieramy pod kątem zminimalizowania awaryjności pracy oraz zwiększenia żywotności działania.

Naprawiamy sterowniki przemysłowe oraz zajmujemy się utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem praktycznie wszystkich sterowników przemysłowych znajdujących się na rynku, rozwiązujemy problemy z niewłaściwą pracą urzadzeń przemysłowych opartych na sterowaniu automatycznym. Naprawiamy i programujemy sterowniki PLC firm: ABB Allen-Bradley, Fatek, GeFanuc, Honeywell, Kinco, Mitsubishi, Moeller Electric, Omron, Panasonic, Schneider Electric (Modicon), Siemens (Simatic), Unitronics, Vipa oraz wiele innych. Bardzo popularne i często montowane są sterowniki VersaMax, C200H. Przeprowadzamy proces programowania i adaptacji maszyn do procesu produkcji.

Nasze realizacje to również montaże maszyn przemysłowych i całych linii produkcyjnych. W ramach prowadzonych projektów realizujemy: prace przygotowawcze do umieszczenia maszyny, prace budowlane w tym przygotowanie miejsca do montażu maszyny, przeprowadzanie tras kablowych i instalacje kablowe, transport i instalacja maszyn przemysłowych, podłączanie maszyn przemysłowych, konfiguracja i uruchamianie maszyn, programowanie, serwis i utrzymanie ruchu na liniach produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu. W ramach podpisywanych umów ustalamy terminy reakcji serwisowych oraz szkoleń w zakresie obsługi automatyki przemysłoej.