www.enkomp.pl - serwis laptopów i komputerów, strony i sklepy internetowe, obsługa informatyczna firm, monitoring cctv.

obsługa informatyczna serwis komputerowy informatyka dla firm sieci komputerowe oprogramowanie tworzenie programów

www.enkomp.pl - Helpdesk, pomoc informatyczna, pogotowie komputerowe, obsługa informatyczna

Od początku działalności firmy skupiamy się na wykonywaniu usług serwisu laptopów i serwisu komputerowego, jak również obsłudze informatycznej firm. Oferta helpdesk jest przeznaczona dla firm poszukujących obśługi informatycznej i technicznej. Helpdesk to kompleksowa obsługa informatyczna, w której zawiera się serwis sprzętu i oprogramowania w firmach. Obsługa tego typu wykonywana jest według wykorzystanych roboczo godzin lub wybranych pakietów godzinowych, oraz jednocześnie według zrealizowanych zleceń serwisowych.
Chcąc przybliżyć Państwu szczegóły oferty helpdesk należy przedstawić wszystkie elementy obsługi informatycznej i technicznej firmy. Nasi serwisanci są dostępni pod dedykowanymi numerami telefonów, dzięk iczemu podejmują szybko reakcję na zlecenia serwisowe. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem w strukturze działania firmy jest zarządzanie informacją, co wspomagane jest przez komputery i oprogramowanie. Sprzęt komputerowy musi działać sprawnie i ciagle. Zajmujemy się utrzymaniem sieci informatycznych oraz zasobów sprzętowych w firmach.

W ramach podpisanych umów lub zleceń realizowanych w sytemie ad-hoc nasi racownicy są zawsze dostępni dla Twojej firmy w ramach ustalonego czasu reakcji na zdarzenia serwisowe. Opiekujemy się współpracującymi z nami firmami mając na uwadzę szczeólne warunki funkcjonowania poszczególnych przedsiębiorstw, przez co dopasowujemy się i przygotowujemy indywidualne ofery dla naszych klientów, gdyż wymagania dot. obsługi informatycznej są różne. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą odnośnie obsługi informatycznej firm na Śląsku i w Małopolsce.