www.enkomp.pl - serwis laptopów i komputerów, strony i sklepy internetowe, obsługa informatyczna firm, monitoring cctv.

obsługa informatyczna serwis komputerowy informatyka dla firm sieci komputerowe oprogramowanie tworzenie programów

www.enkomp.pl - projektowanie oprogramowania, tworzenie aplikacji, software developing, wykonanie programów na zlecenie, realizacja programów dla firm

Zajmujemy się projektowaniem oprogramowania komputerowego na zlecenie klienta. Przygotowujemy programy i systemy komputerowe na zlecenie, dopasowane do wymagań i potrzeb klienta. Jeśli zaistniała potrzeba zastosowania nowego oprogramowania w Państwa firmie, a oferta na rynku nie posiada odpowiedniej funkcjonalności lub oczekują Państwo rozwiązania, które nie jest dostępne, prosimy o kontak. Jesteśmy przekonani, że zaprezentujemy państwu satysfakcjonującą ofertę. Nasze programy są przygotowane według dobranych docelowych specyfikacji i technologii. Programiści pracują na dostosowanych do wymaganej funkcjinalności oprogramowania, platformach, językach i narzędziach. W oprogramowaniu wykorzystujemy popularne bazy danych, od rozwiązań standardowych do obśługi hurtowni danych. Podczas prac nad oprogramowaniem stosujemy efektywne algorytmy pozwalające na znaczne zwiększenie wydajności programu. Obsługujemy wiele najpopularniejszych języków programowania. Programujemy interfejsy wymiany danych pomiędzy różnymi systemami B2B.

Zrealizowaliśmy z sukcesem systemy ecommerce dla handlu internetowego, które zapewniły naszym klientom wysoki poziom obrotów sprzedaży, jak również wiele innych większych i mniejszych rozwiązań dla biur i przemysłu. Na bierząco rozwijamy autorskie systemy internetowe oparte o nowe rozwiązania technologiczne w dziedzinie wymiany informacji i obsługi procesów wewnętrznych.

Języki programowania C# C++ Ansi C PHP Delphi Java Python ASP.NET Ruby
Wymiana informacji Protokoły internetowe Protokoły przemysłowe XML Web Services Sieci GSM