www.enkomp.pl - serwis laptopów i komputerów, strony i sklepy internetowe, obsługa informatyczna firm, monitoring cctv.

obsługa informatyczna serwis komputerowy informatyka dla firm sieci komputerowe oprogramowanie tworzenie programów

www.enkomp.pl - bazy danych, tworzenie i zarządzanie bazami danych, hurtownie danych

W ofercie firmy Enkomp znajdą Państwo usługi związane z projektowanie, zarządzaniem i utrzymaniem baz danych przygotowanych dla różnych systemów informatycznych. Zarządzamy bazami danych opartych na silnikach obsługujących języki SQL, Transact SQL, PL/SQL i inne. Obsługujemy systemy bazodanowe pracujące w dowolnych środowiskach takich firm jak Microsoft, SAP i wielu innych.

Oferta jst skierowana do firm, które poszukują zewnętrznych źródeł zarządzania infrastukturą informatyczną. Prace mogą odbywać się w sposób tradycyjny czyli reakcja na wezwanie serwisowe ad-hoc lub zarządzanie przy użyciu wirtualnego połączenia sieciowego z zastosowaniem zabezpieczeń takich jak protokoły IPsec.

Informujemy, że podczas pracy z Państwa danymi zostają zachowane wszelkie normy dotyczące poufności oraz bezpieczeństwa powierzonych nam danych, które są dla nas priorytetem podczas prac. Pracujemy zgodnie ze standardami dotyczącymi poufności danych, normami unii europejskiej oraz wytycznymi polityki bezpieczeństwa firmy.

Bazy danych MSSQL MySQL PostgreSQL Firebird Oracle Interbase Sybase