www.enkomp.pl - serwis laptopów i komputerów, strony i sklepy internetowe, obsługa informatyczna firm, monitoring cctv.

obsługa informatyczna serwis komputerowy informatyka dla firm sieci komputerowe oprogramowanie tworzenie programów

www.enkomp.pl - Systemy internetowe, rozwiązania internetowe, strony internetowe, sklepy internetowe, portale internetowe, e-commerce, pozycjonowanie

Przedstawiamy Państwu ofertę z zakresu systemów internetowych i innych rozwiązań działających w internecie. Realizujemy aplikacje webowe o dowolnej funkcjonalności. Jeżeli szukają Państwo firmy, która zrealizuje oprogramowanie internetowe, możemy zapewnić, że wykonamy to zadanie. Strony internetowe, sklepy internetowe, portale internetowe, usługi internetowe, domeny, hosting, pozycjonowanie, reklama w internecie to tylko element naszej pełnej oferty skierowanej do wszystkich, którzy szukają rozwiązań w zakresie promocji w internecie. Z powodzeniem zrealizowaliśmy również inne internetowe projekty i realizujemy następne. Mowa tu o nowym wymiarze oprogramowania działającego w chmurze internetowej, czyli aplikacjach do, których mamy dostęp bezpośrednio z okna przeglądarki internetowej. Są one zainstalowane na serwerach, na których apliakcje są wykonywane. Jedynym istotnym parametrem dla użytkownika jest przepustowość łącza internetowego, która pozwoli na komfortowe korzystanie z programu. Pozostałe parametry są istotne tylko dla serwera apliakcji, kóry udostępnia swoje zasoby i pozwala na wydajną pracę programu.

Realizując system internetowy korzystamy z najnowszych dostępnych rozwiązań w zakresie technicznego wykonania projektu. Od momentu rozpoczęcia projektu, do chwili zakońćzenia oraz dalszego rozwoju apliakcji bazujemy na sprawdzonych systemach zarządzania projektami. Mieszanka nowoczesnych frameworków, optymalnych języków programowania, dopasowanej bazy danych, atrakcyjnych webdesign'ów, pracy inżynierskiej nad projektem daje gwarancję sukcesu i bezawaryjnej pracy w przyszłości. Wszystkie aplikacje webowe są tworzone z uwzględnineniem interfejsów, które w czasie przyszłego rozwijania oprogramowania mogą być pomocne w tworzeniu nowych modułów i dodatków do apliakcji.

Nasze oprogramowanie może być dowolnie skalowane w razie potrzeby. Istnieje możliwość integracji pomiędzy różnymi systemami internetowymi w oparciu o dowolny protokół współpracy, wykonany w dowolnej technologii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i szukamy nowych rozwiązań technologicznych. Wszystko to w celu optymalizacji i podniesienia skuteczności istniejącego już oprogramowania.