www.enkomp.pl - serwis laptopów i komputerów, strony i sklepy internetowe, obsługa informatyczna firm, monitoring cctv.

obsługa informatyczna serwis komputerowy informatyka dla firm sieci komputerowe oprogramowanie tworzenie programów

www.Bielsko.xxx - Serwis laptopów, naprawa laptopów, serwis laptopa, naprawa laptopa

Witamy w serwisie komputerowym firmy Enkomp. Od początku działalności naszej firmy skupiamy się na dostarczaniu usług serwisowania laptopów i notebooków dla naszych klientów. Nasze usługi skupiają się na serwisie laptopów w mieście Bielsko-Biała, czyli tam, gdzie powstała nasza firma. Obsługujemy również na bierząco wszystkie okoliczne miasta Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Andrychów, Kęty, Cieszyn, Pszczyna, Ustroń, Skoczów oraz realizujemy zamówienia z całej Europy. W dziedzinie serwisu notebooków czujemy się ekspertami, przy czym posiadamy zaplecze technologiczne pozwalające na wykonanie różnego rodzaju niskopoziomowych napraw płyt głównychm matryc, kart grafiki i innych elementów laptopa, które wymagają specjalistycznego sprzętu i fachowej wiedzy. Wykonujemy naprawy płyt głównych, wymianę układów lutowanych powierzchniowo oraz układów montowanych w technologii BGA, naprawa matryc LCD, wymiana świetlówki w matrycy, naprawa kart grafiki MXM, wymiana przetwornic DC/DC, naprawa po zalaniu i inne naprawy serwisowe.

Nasz serwis laptopów działa w oparciu o wewnętrzną politykę jakości i schemat dziań serwisowych, który pozwala na szaybkie zarządzanie naprawami serwisowymi. Daje to klientom możliwość monitorowania statusu naprawy i reagowania na wyceny serwisowe. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż naprawy niektórych uszkodzeń występujących w notebookach są kosztowne, a sprzet elektroniczny, w tym laptopy, w bardzo krótkim czasie traci na wartości, dlatego z myślą o naszych klientach staramy się wykonywać nasze naprawy w rozsądnej cenie, a w przypadkach skomplikowanych napraw lub napraw łączonych, gdzie uszkodzeniu uległo więcej elementów inforumejmy klienta o możliwości przekroczenia wartości notebooka w przypadku ceny naprawy. Jednak zdecydowana większość napraw jest jak najbardziej opłacalna i kalkuluje się w porównaniu do zakupu nowego sprzetu, a niejednokrotnie zakup nowego laptopa wiąże się z koniecznością przeinstalowania systemu operacyjnego i przeniesieniem ważnych danych na nowy sprzęt co generuje dodatkowe koszty.

Serwisujemy laptopy wszystkich producentów dostępnych na rynku, posiadamy części zamienne do większości notebooków. Należy pamietać, że w przypadku laptopów istnieje naprawę duża liczba różnego rodzaju modeli w ramach danego producenta, które dodatkowo dzielą się w ramach danego modelu, co daje naprawdę dużą liczbę różnego rodzaju konfiguracji sprzętowych. W naszy mmagazynie znajduje się wiele podzespołów elektronicznych, płyt głównych, matryc LCD, na miejscu w punkcie serwisowym posiadamy najczęściej stosowane elementy zamienne do notebooków, co pozwala nam na szybkie wykonanie wielu napraw.